Soutěže

Umístění našich žáků v okresním kole Národní soutěže ZUŠ

V pondělí 13. února proběhlo v Chrudimi okresní kolo Národní soutěže v ZUŠ v oboru hry na dechové žesťové a bicí nástroje. Naši žáci získali tato ocenění:

Ve hře na trubku

I. kategorie:               Roman Lupoměský – 1. cena s postupem do krajského kola

    Tomáš Šiba – 1. cena

    Jan Modráček – 2. cena

II. kategorie:               Veronika Skokanová – 3. cena

III. kategorie:              Vojtěch Pošvář – 1. cena s postupem

VII. kategorie:            Ladislav Macháček – 1. cena s postupem

VIII. kategorie:          Monika Samková – 1. cena s postupem

Ve hře na lesní roh

I. kategorie:              Eliška Pulkrabková – 1. cena

II. kategorie:             Jana Žemličková – 1. cena s postupem

IV. kategorie:            Klára Dvořáková – 2. cena

VIII. kategorie:          Radomír Antoš – 1. cena s postupem

Ve hře na tenor

I. kategorie:              Josef Bálek – 1. cena s postupem

   Vilém Groborz – 1. cena

II. kategorie:             Robert Bureš – 1. cena s postupem

  Martin Bondor – 2. cena

Ve hře na tubu

VIII. kategorie:         Aneta Šilhánková – 1. cena s postupem

 Marek Vokál – 1. cena s postupem

Ve hře na bicí nástroje

V. kategorie:           Ondřej Šach – postup do krajského kola

 Martin Budínský – postup do krajského kola

(žáci soutěžící na bicí nástroje  po dohodě poroty absolvovali okresní přehrávku bez udílení cen)
Gratulujeme všem soutěžícím i jejich pedagogům – J. Švadlenkovi, P. Medunové a J. Rojarovi

Okresní soutěžní klání pokračovalo 15. února soutěží ve hře na dechové dřevěné nástroje – tentokrát na domácí půdě, tedy v Chrasti. I zde naši žáci vzorně reprezentovali školu i město s těmito výsledky:

Ve hře na flétnu

I. kategorie:               Michaela Kropáčková – 1. cena s postupem

II. kategorie:              Kateřina Andrýsová – 1. cena s postupem

   Valentýna Hájková – 1. cena s postupem (viz foto)

IV. kategorie:             Daniela Jedlinská – 2. cena

Pavlína Žemličková – 1. cena s postupem

    Kristýna Jouklová – 2. cena

V. kategorie:              Hana Moravčíková – 1. cena

    Klára Vokálová – 3. cena

Ve hře na klarinet

0. kategorie:              Antonín Rousek – 1. cena s postupem

I. kategorie:              Eliška Čechová – 1.cena s postupem

   David Laub – 1. cena s postupem

  Jan Čmelík – 2. cena

   Ludmila Schejbalová – 2 cena

II. kategorie:              Kateřina Vargová – 2. cena

V. kategorie:             Nella Šilhánková – 2. cena

VII. kategorie:         Klára Málková – 2. cena

Všem soutěžícím i jejich pedagogům (P. Divošové, P. Židkovi a H. Žemličkové) blahopřejeme a postupujícím držíme palce do krajských kol, která proběhnou začátkem března ve Vysokém Mýtě.