Hudební obor

Výsledky okresních kol soutěže ZUŠ

Sólový a komorní zpěv – pondělí 9. února – ZUŠ V. Nováka Skuteč:
II. kategorie:
Jakuba Maria Lechnýřová – 1. místo s postupem
Veronika Pošvářová – 2. místo
III. kategorie:
Anna Vesna Lechnýřová – 2. místo
Natálie Nešetřilová – 2. místo
V. kategorie:
Markéta Málková – 2. místo
VI. kategorie:
Málková Barbora – 1. místo s postupem
Vojtěch Pošvář – 1. místo s postupem
Diana Stará – 2. místo
VII. kategorie:
Jakub Jíra – 1. místo
IX. kategorie:
Jana Chmelíková – 1. místo s postupem
II. kategorie – komorní zpěv:
duo Markéta Málková a Vojtěch Pošvář – 1. místo s postupem
duo Natálie Nešetřilová a Veronika Pošvářová – 2. místo
III. kategorie – komorní zpěv:
duo Jana Chmelíková a Barbora Málková – 1. místo s postupem

Všechny žáky připravila p. učitelka Galyna Zornyshko, klavírní spolupráce – Helena Uhlířová a Kateřina Holá, klarinet – Zuzana Lukášová.

Hra na žesťové nástroje – úterý 10. února – ZUŠ Chrudim:
TRUBKA
I. kategorie:
Martin Dostál – 2. místo
Martin Vodák – 3. místo
III. kategorie:
Tomáš Šiba – 1. místo s postupem
IV. kategorie:
Veronika Skokanová – 2. místo
V. kategorie:
Vojtěch Pošvář – 1. místo s postupem
VIII. kategorie:
Tomáš Dašek – 1. místo s postupem

LESNÍ ROH
0. kategorie:
Elizabeth Toporčanová – 1. místo s postupem
III. kategorie:
Eliška Pulkrábková – 2. místo
IV. kategorie:
Jana Žemličková – 1. místo s postupem + absolutní vítěz soutěže
VI. kategorie:
Klára Dvořáková – 1. místo s postupem

TENOR
I. kategorie:
Ondřej Šiba – 2. místo
II. kategorie:
Josef Bálek – 1. místo s postupem
IV. kategorie:
Robert Bureš – 2. místo

BARYTON
II. kategorie:
Vilém Groborz – 1. místo s postupem

POZOUN
II. kategorie:
Vilém Groborz – 1. místo s postupem
IV. kategorie:
Robert Bureš – 1. místo s postupem

TUBA
III. kategorie:
Alena Mikanová – 1. místo s postupem

Žáky připravili p. učitel Jaroslav Švadlenka a p. učitelka Pavla Medunová, klavírní spolupráce Hana Žemličková, Kateřina Holá a Helena Uhlířová.

Hra na bicí nástroje – úterý 10. února – ZUŠ Chrudim:
IV. kategorie:
Matěj Kubelka – 1. místo s postupem
VIII. kategorie:
Ondřej Šach – 1. místo s postupem

Žáky připravil p. učitel Jaroslav Rojar, klavírní spolupráce – Kateřina Holá

Hra na dřevěné dechové nástroje – čtvrtek 10. února – ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast:
KLARINET
I. kategorie:
Vendula Kropáčková – 1. místo s postupem
Antonín Rousek – 1. místo s postupem
Eliška Habalová – 1. místo
Štěpán Stoklasa – 2. místo
III. kategorie
David Laub – 1. místo s postupem
IV. kategorie:
Kateřina Vargová – 1. místo s postupem

SAXOFON
III. kategorie:
David Laub – 2. místo
Jan Čmelík – 2. místo
Eliška Čechová – 3. místo
IV. kategorie:
Kateřina Vargová – 1. místo
V. kategorie:
Jakub Jíra – 1. místo

FLÉTNA
I. kategorie:
Ema Chvojková – 2. místo
II. kategorie:
Michaela Kropáčková – 1. místo
IV. kategorie:
Zuzana Pešková – 2. místo
Kateřina Andrýsová – 2. místo
VI. kategorie:
Kristýna Jouklová – 2. místo
VII. kategorie:
Tereza Koberová – 2. místo

Žáky připravili tito učitelé: Hana Žemličková, Zuzana Lukášová, Pavlína Štůlová a Petr Židek, klavírní spolupráce – Kateřina Holá a Helena Uhlířová.

VŠEM ŽÁKŮM A JEJICH UČITELŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY!